Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com casino siteleri uluslararası lojistik

AK Parti Milletvekilleri “Asfaltsız Yol Kalmayacak”  

AK Parti Milletvekilleri “Asfaltsız Yol Kalmayacak”  
Yayınlama: 20.09.2023
A+
A-

AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, İl Özel İdaresi tarafından yapılan asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Safranbolu‘da planlanan asfalt çalışmasının tamamlandığı son nokta olan Ovacuma bölgesine, beraberinde Safranbolu Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı, AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Şerafettin Kelleci, AK Parti Safranbolu İlçe Başkanı Muhammet Yasin Aydın, İl Genel Meclis Üyeleri, AK Parti il ve Safranbolu ilçe yöneticileriyle giderek incelemelerde bulundu.                                                                                                           

Şahin, köylere çok önem verdiklerini ve bizzat giderek noksanları tesbit ettiklerini söyledi.

İl Özel İdaresi asfalt ekibinin bu yıl yaşanan 2 sel afetine rağmen üstün bir gayret gösterdiğini anlatan Şahin, “Bu yıl 2 sel afeti yaşadık. İl Özel İdaremizin bütün ekipman ve insan gücü sel bölgesine gönderildi. Buna rağmen bu yıl köylerimizde 100 kilometre asfalt döküldü. Ben hepsine teşekkür ediyorum. Çalışmalarımız aralıksız devam edecek.” Dedi.

Keskinkılıç ise konuşmasında şehirde ne varsa köyde de o olacak düşüncesi ile hareket ettiklerini ifade etti.

Asfalt işçilerine “Allah razı olsun” diyen Keskinkılıç, “Çok dualı bir iş yapıyorsunuz. Hepinize teşekkür ederim. Bu sezonunda hayırlısı ile bitirebilirsek hepinizde birer gurur hikayesi olur.” Sözlerine yer verdi.

Kaymakam Yazcı da konuşmasında İl Özel İdaresi ile uyum içinde çalıştıklarını ve bu nedenle başarılı işler ortaya çıktığını kaydetti.

Salt, köylere çok önem verdiklerini ve neye ihtiyaçları varsa gidermek için var güçlerine çalıştıklarını anlattı.

İlçeye yapılan yatırımlardan dolayı yetkililere teşekkür eden Aydın, asfaltın hayırlı olmasını diledi.

İşçilere çok şey borçlu olduklarını belirten Sözen ve Kelleci ise çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Kaynak: Mustafa Özyurt

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.